שחזור ושכפול מפתחות לרכב

■ שחזור ושכפול מפתחות ושלטים לרכב 24/7 בפריסה ארצית

חברת יוסי מנעולים מספקת שירותי רכב ניידים 24 שעות ביממה, חברתנו מייצרת מפתחות לכל סוגי הרכבים במקום האירוע בזמן שאתה מחכה. אנו יכולים להתניע את הרכב בגמר העבודה אודות לצוות יוסי מנעולים ולציוד הגבוה שלנו, חברתנו מתמחה בייצור מפתחות לכל סוגי הרכבים, משאיות, אופנועים, קטנועים שחזור מפתחות לכל סוגי הרכבים תיקון מנעולים לרכב לאחר פריצה / תקלה

■ ניתוק אזעקות וקודנים לרכב

בשונה מ-"שוללי התנעה" ומשביתי פעולות מנוע למינהם המותקנים לאחר רכישת הרכב (בדרך כלל לפי דרישת חברות הביטוח) כגון קודניות למיניהן, הרי שהאימובילייזר המקורי מותקן עוד בפס הייצור של הרכב. מדובר בשבב קטן (צ'יפ) המוכנס לתוך פלסטיק האחיזה של המפתח רכב ואותו מזהה מחשב הרכב כאשר מוכנס מפתח הרכב אל תוך מתג ההתנעה (סוויץ') – בשלב זה מתבצעת פעולת זיהוי השבב על ידי אנטנה מיוחדת המעוגנת סביב מתג ההצתה. רק לאחר זיהוי השבב יאפשר מחשב הרכב את הפעלת המנוע.

 

■ שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים

שיכפול מפתחות לרכב אינה פעולה שכל אחד יכול לעשות, גם אם לאותו אדם ידע, ניסיון וכלים. שיכפול מפתחות לרכב מותנה בהחזקת אישור מטעם משטרת ישראל, עובדה שבאה לשמור על הציבור מפני אנשים אשר אומנם יודעים את המלאכה, אך עלולים להשתמש בה נגד הלקוח ולהכין לעצמם גם מפתח… במקרה של חשש אין זו בושה לבקש לראות אישור מסוג זה. אז לא לשכוח במידה ואבדו לכם המפתחות לרכב אל דאגה! עדיין אפשר לשחזר לכם את אותו המפתח האבוד ולקודד אותו אל רכבכם. מה שנשאר לכם לעשות הוא רק לחייג אלינו ואנו כבר בדרך אלכם!

.

 

Comments are closed.