/מנעולן רכב
מנעולן רכב 2019-05-17T13:25:25+00:00

ככה בוחרים מנעולן לרכב – חייגו 054-5547112

חברת עולם הרכב גאה להעמיד לרשותכם את מיטב הציוד, הפתרונות ואנשי המקצוע בתחומי המנעולנות והדלתות. בין היתר, אנו מספקים שירותי מנעולן לרכב באופן מהיר, מקצועי ואמין עשרים וארבע שעות ביממה.

קריטריונים חשובים לבחירת מנעולן

לעיתים אנשים נדרשים לשירותי מנעולן כאשר רכבם ננעל עם המפתחות בפנים, ולעיתים כאשר המפתח נעלם או נגנב. בכל מקרה, מדובר בסיטואציה לא פשוטה בה צריך להמתין ברחוב בעוד אתם מבזבזים זמן יקר או חלילה תקועים באמצע הלילה. על כן, יש חשיבות רבה להתקשרות עם מנעולן לרכב לפי הקריטריונים הבאים:

  • מקצוענות ואמינות – אין לוותר על שירותי מנעולן המחזיק בתעודות ובאישורים הנדרשים ממשטרת ישראל. מסמכים אלו מעידים לא רק על מקצועיותו אלא גם אל אמינותו של האדם שיגיע כדי לחלץ אתכם.
  • זמינות – אין ספק כי היתקעות מחוץ לרכב היא חוויה לא נעימה שיכולה גם להיות מלחיצה מאוד במקרים מסוימים. לכן, שווה להחזיק תמיד את מספר הטלפון של מנעולן המספק שירות 24 שעות ביממה ומסוגל להגיע אליכם במהירות.
  • ציוד – כדאי לוודא שבעל המקצוע מגיע עם מיטב הציוד הקיים בתחום ולא משתמש חלילה בכלים מאולתרים וחובבנים. התוצאה עלולה להיות עגומה מאוד לרכבכם ולהוביל לנזקים של אלפי שקלים.
  • גב איתן – אם יש מאחורי המנעולן חברה רצינית ומוערכת כמו “יוסי מנעולים”, הפועלת בתחום כבר 15 שנה, הרי שהדבר מבטיח מראש את איכות השירות.
  • עלויות – שימו לב שהמנעולן לא מנצל את הסיטואציה הבלתי נעימה כדי לעשות עליכם “קופה”. שאלו מראש בטלפון מהן העלויות הצפויות והשוו את התשובה למחירונים שקיימים באינטרנט. מצד שני, גם לא כדאי להתפתות להצעות נמוכות במיוחד שמגיעות על חשבון הסמכה, ניסיון וציוד איכותי.

להזמנת שירותי מנעולן לרכב ולקבלת פרטים נוספים בנושא התקשרו אלינו כעת