/קידוד מפתח לרכב
קידוד מפתח לרכב 2017-08-07T14:34:51+00:00

קידוד מפתח לרכב

השלט של הרכב עושה בעיות? רוצה לפתוח את הדלת אבל המפתח לא עובד? מנעולן מוסמך מעולם הרכב כבר בדרך אליך: אנחנו מחכים לך עכשיו ובכל שעה – במרחק שיחת טלפון אחת – עם שירותי קידוד מפתח לרכב לפי הנחיות היצרן ובאחריות מלאה. שווה לנסות אותנו!

המטרה של קידוד מפתח לרכב

מפתח רכב מקודד על ידי היצרן במטרה להעניק לו שכבת הגנה נוספת ולמנוע ניסיונות פריצה וגניבה. עם זאת, הקידוד עצמו עלול לגרום לבעיות בנעילה וגם המפתח עשוי להישחק. במקרים כאלה אי אפשר להסתפק בשירות רגיל של שכפול מפתחות, אלא צריך להזמין מנעולן מוסמך שיודע איך מקודדים שלט לרכב לפי הנחיות היצרן ותוך שילוב בין עבודה מכנית ואלקטרונית.

קידוד שלט לרכב בחירום ובשגרה

מומלץ לדאוג לנושא של קידוד מפתחות לרכב עוד לפני שמתעוררות בעיות. שירות בסיסי כמו קידוד מפתח לרכב ישן או יקר לא אמור להיות יקר, הוא אינו דורש השקעה של הרבה זמן ואפשר לבצע אותו בתנאי שטח גם בשעת חירום. עם זאת, חשוב לוודא ששירותי קידוד מפתחות לרכב מבוצעים באופן עדין. קידוד שלט לרכב בניגוד להנחיות היצרן עלול להסב למערכת הנעילה נזקים בלתי הפיכים ולגרור הוצאות כבדות. נוסף על כך, רוב האנשים מטבע הדברים לא יודעים איך מקודדים שלט לרכב ולכן הם זקוקים לסיוע מקצועי.

קידוד מפתח לרכב שלך עם יחס אישי ממנעולן מקצועי

בעולם הרכב מכירים היטב את הרגישות של קידוד מפתחות ושלטים ומרכזים מגוון פתרונות פריצה תחת קורת גג אחת. את הקידוד אנו מבצעים עבורך לפי הנחיות היצרן ותוך שימוש בארגז כלים מתקדם, משוכלל ואפקטיבי. חיוג עכשיו לנציגינו הממתינים לפנייתך יאפשר לנו לשלוח אליך מומחה ולבצע קידוד מפתח לרכב גם בתנאי שטח!