/פריצת רכבים
פריצת רכבים 2019-05-25T12:15:04+03:00

פריצת רכבים

נתקעת עם הרכב הרחק מהבית ואין לך אין לפתוח את הדלת? הילד ננעל בתוך הרכב אבל האזעקה לא עובדת? הסוללה בטלפון עומדת להיגמר ואין מי שיעזור? בשיחה אחת לנציגינו הממתינים לשיחתך כעת, נוכל לשלוח לכיוונך מנעולן מוסמך שמתמחה בפריצה לרכבים מכל סוג. אנחנו מבינים את רגישות העניין ומציעים לך שירות בפריסה ארצית עם זמינות מלאה במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

סוגים של שירותי פריצה לרכב

מנעולן אמין מעולם הרכב יידע לבצע סוגים שונים של שירותי פריצה לרכב על מנת לשרת את הצרכים שלך. ראשית, פריצת רכב רגיל היא הפעולה הפשוטה ביותר כי אנו מבצעים אותה בדגמים ישנים ללא מערכת נעילת ואקום, בעוד ברכבים חדשים או יוקרתיים יש צורך בהזמנת המומחים שלנו לפריצה מורכבת יותר של נעילת הוואקום ומערכת האזעקה. לחילופין, סוג אחר של שירותי פריצת מכוניות שאנו מציעים כולל הוצאת מפתח שבור מהסוויץ’ או מהדלת. המפתח עלול להיתקע בסוויץ’ או בדלת בגלל בלאי, שחיקה ושימוש לא נכון אך אפשר לחלץ אותו בקלות באמצעות ארגז כלים ייעודי.

הסמכה כפורץ רכבים

לא כל מי שמתיימר לדעת איך לבצע פריצה לרכב ראוי לאמון שלך כלקוח. יש לבחור היטב את הפורץ ולבדוק האם הוא מחזיק באישור בתוקף מטעם משטרת ישראל. כמו כן, כדאי לוודא שמדובר בפורץ מקצועי עם ניסיון בפריצת רכבים בתנאי שטח. אנחנו בעולם הרכב גאים להעסיק רק פורצי רכב מוסמך ומזמינים אותך לנסות אותנו.

פריצה לרכב בידי פורץ מקצועי ומוסמך

בעולם הרכב מתחייבים לגייס בשבילך את פורצי הרכבים המובילים בישראל. אנחנו עובדים בפריסה ארצית וזמינים עבורך באופן מיידי עם כל שירותי הפריצה. נציגינו ישמחו להעמיד לרשותך איש מקצוע לפריצת רכב זריזה וחסכונית.

Call Now Button050-911-9122